Předčasné vyvrcholení bývá klasický problém, ale ani opak není zrovna med. Příliš dlouhá výdrž při sexu může být zabijákem mileneckého i partnerského sexu. Nebo snad vy znáte slečnu, která má stále chuť a čas na hodinové laškování?

Patříte do kategorie: Neúnavný materiál

Má dobrá kamarádka Mirka si mi před týdnem stěžovala na poměrně nezvyklý problém. “Potkala jsem kluka, který to v posteli vydrží hrozně dlouho. Poprvé super, ale pak jsem zjistila, že je to jeho běžná rutina. Já už jsem na pokraji sil a on do toho buší dál a dál. Nevím, jestli má smysl s ním zůstávat, na několikahodinové akce vážně nemám čas ani energii.“  

Existuje snad nový druh chlapů, kteří mají tam dole neúnavný materiál? A je to dar nebo prokletí?

Orgasmus retardatus

Toto pojmenování označuje opožděný výron semene. Muži “opoždění ejakulátoři“ jsou schopni udržet erekci celé hodiny a hodiny a přesto nedokáží dosáhnout orgasmu.

Vyvrcholení u takových jedinců přichází jen při masturbaci, nikoliv při pohlavním styku. 

Takto “postižení“ pánové se snaží sexovat o to intenzivněji a rychleji, mají tak pocit, že si pomohou k rychlejšímu orgasmu. Bohužel nic horšího už dělat nemůžou, protože usilovné přirážení vede k otrávení partnerky a snížení citlivosti nervových zakončení na penisu – tedy prodloužení doby ejakulace.

onanovani

Čtěte také: Neuvěřitelné účinky masturbace – Čtěte, proč si strčit ruku do kalhot častěji!

Jaké jsou příčiny příliš dlouhé výdrže při sexu?

– Obava ze ztráty kontroly na situací (strach ze zranitelnosti)

– Obava z partnerčina těhotenství

– Fyziologický problém

Jak uvolnit stavidla?

Pakliže vaší sexuální partnerce aktuální situace vyhovuje, není třeba postelovou harmonii narušovat. Ale pokud jednoho z vás maratónská snaha o vyvrcholení unavuje, zkuste se řídit těmito tipy:

Zapátrejte po příčinách. Zamyslete se nad vaším vztahem, proberte si, zda vás netrápí nějaký psychický blok.

Zkuste navštívit neurologa, který vyloučí možné onemocnění.

Při sexu si stimulujte šourek, podpoříte vzestup varlat vzhůru. (Jde o simulaci stavu, kdy před vyvrcholením varlata stoupají.)

Poproste partnerku o dráždění penisu rukou nebo ústy, docílíte tím urychlení vyvrcholení. Pomoci může také dotyk na vnitřní straně stehen, kdy se budete lépe soustředit na vnímání tělesné slasti a upustíte tak od používání penisu jako neúnavné sbíječky.

Přerušovaná soulož doplněná o masturbování může problém s příliš dlouhou výdrží značně zmírnit.

Nakupte párový nebo mužský vibrátor a zapojte ho do vašeho postelového laškování. Každá pomoc se totiž počítá.