Masturbujete? Dobře děláte! A bude to ještě lepší, když si na sebe uděláte čas častěji a ještě déle. Že nechcete (cože!)? Že (kvůli ní) nemůžete? Vy hrdinové! Dáme vám hned 5 dobrých důvodů, které vám v případě načapání zachrání krk!

Masturbování nemůže ještě stále hodně ženských a zvláště pak partnerek vydýchat. Je to pro ně skoro stejná zrada jako nevěra.

Máte-li doma nějakou takovou žárlivku, která tento “sex s někým, koho nejvíce milujete“ nese velice těžce, určitě vám přijdou vhod vědecky podložené důkazy o neuvěřitelných účincích vlastního sebeuspokojování.

loreta-5

Hledáte nějaký “solidní“ materiál k akci? Tady ho máte!

5 dobrých důvodů, proč si strčit ruku do kalhot častěji!

1. Onanie chrání zdraví – Pravidelné sebeuspokojování dlouhodobě posiluje mužský imunitní systém a tedy utvrzuje zdraví.

2. Masturbace jako prevence rakoviny – Onanujete více jak 5 x týdně? Pak máte až 3x nižší pravděpodobnost, že onemocníte rakovinou prostaty, než ti, kteří se svému nádobíčku věnují méně nebo vůbec.

3. S rukou v kalhotech, máte po starostech! – Vyplavené endorfiny vám budou dělat v mozku tak moc dobře. Všechno se bude zdát v pohodě a vy se budete na ten ošklivý svět dívat úplně jinýma očima. Tuto samoléčbu doporučujeme zvláště pokud máte