I když se tak většina mužů +/- chová, není to nic tajemného. Toto téma je často rozebíráno v básních, písních, verších a mizerných romantických komediích, ale vždy je to o tom samém: záleží to na konkrétní ženě. A to tím spíše, když přijde na sex.

Ale to vše je dost nevědecké – naštěstí jsou tu ale metody, jak to zjistit… Když seženete spoustu žen, dáte je do jedné místnosti a necháte je na to téma vyplnit dotazník, rázem zjistíte, na čem jste (a jaká témata jsou populární). Zrovna v tomto případě bylo proklepnuto přesně 1 000 žen a to v online formě a ve věku 21-54 let.

Není nijak šokující, že věci duševní skórovaly více jako fyzické (považte – jen 13 % žen bere muskulaturu jako sexy).

I. Pět fyzických atributů

1. Náznak stylu

Cesta, jakou se odíváte, se odráží i na ženě, s jakou někde jste. A ona to ví (ať již vědomě nebo podvědomě). Muž, který umí sladit vzorovanou košili a kravatu, spíše ocení zajímavé kombo i na druhé straně.

2. Pohledný obličej

Věda přitažlivosti již byla nastudována generacemi vědců a pro lidi je to celé o symetrii. A i napříč všemi kulturami po světě ženy lépe hodnotily muže se širokými lícemi, vysokými lícními kostmi a právě velké oči jsou nejvíce atraktivní. Zlepšení horšího vzhledu je snadné – často se smát.

3. Výška

Vysoký, tmavý a pohledný je sice populární, ale není to konec světa pro zbytek. 15 % žen se nechalo slyšet, že má ráda pocit vyššího muže poblíž. Výška ale není jen hora svalů, jak si muži často myslí. Výška je příjemná, pokud jí nen