S lidským vědomím se to má tak, že když přijde na věc, každý z nás má nějaké ty skryté sexuální fantazie. Často podle nich nejednáme, protože jsou u někoho leckdy (trochu nebo hodně) nezákonné a nemorální (ve společnosti jsou jisté věci tabu – jako třeba sex bratra a sestry), pro druhou stranu příliš podivné a nechutné, nakonec, od toho jsou to fantazie, naštěstí ale existuje internet a ten je plných moderních emancipovaných žen, které se nebojí si říct, jak se věci mají. A tam jsou pak podobné věci relativně lehce k dopátrání v obřím objemu.

Sexuologové se samozřejmě shodují, že mluvit o sexuálních fantaziích je zdravé (a tím spíše se svým partnerem), i když je třeba zcela nesdílíte, protože to jen slouží jako prezentace prohloubení vzájemné důvěry a je jen prostý začátek další konverzace. Třeba web Simpatic.us poskytuje prostor, kde se něco podobného s fantaziemi dá udělat. A zrovna ten pokládal v rámci dnešního testu na 170 otázek a pak srovnal výsledky. A po prohnání 2700 uživatelů tímto testem bylo možné zjistit, po čem ženy touží a sní.

1. Mluva v nízkém „dirty“ stylu

Skoro 81 % žen přitahuje, když jejich partner mluví během akce špinavě, sprostě, oplzle a obscénně. To není nijak šokující zdá se – mozek je náš nejvíce sexuální orgán, tam se přece jen vše prožívá a odehrává, takže právě sprostá mluva je velmi kreativní cesta, jak ho stimulovat.

Sprostá mluva je osvobozující, ale je nutné poznat (a vytušit) hranice – u osoby, co pokládá za vrchol fráze typu „V této pozici vypadáš rajcovně!“ by mohlo značně šokovat vaše prohlášení typu „A teď ti (vymiluji) mozek z hlavy!“.

2. Návštěva striptýzu

Někoho to možná šokuje nyní n