Práce kolem domu a na zahradě patří k těm nejtěžším. Z toho důvodu je na trhu k dostání řada šikovných pomocníků, kteří vám ji významně usnadní. Při jejich výběru upřednostňujte hlavně značky, jež se v této oblasti drží dlouhodobě na špici.

Švédská kvalita vás nikdy nezklame

Řeč je o celosvětovém výrobci venkovního nářadí Husqvarna, jenž se zaměřuje hlavně na udržování trávníků, zahrad, parků a lesů. Tato společnost založená v 17. století ve Švédsku se řadí mezi nejstarší průmyslové firmy na světě. V rámci Husqvarna Group, jež dodává své produkty do více než 100 zemí světa, se nacházejí další kvalitní značky, z nich jmenujme například McCulloch, Gardena, Klippo a Zenoah.

Péče o porost bude radostí

Řetězová pila je vlajkovou lodí značky Husqvarna. Ty nejlepší ve své kategorii jsou skutečným profesionálním nářadím, které zvládne i velmi náročné práce v těžkém provozu. Kvalitní motory se vyznačují nízkou spotřebou paliva a nízkými emisemi výfukových plynů. S pilou se vám bude velmi dobře pracovat, neboť je i přes vysoký výkon lehká, má rychlou akceleraci a flexibilní provoz. Karburátor