Chcete-li si užít skvělé okamžiky, které budou výjimečné jak pro vaše tělo, tak duši, rezervujte si čas v kvalitním a diskrétním salónu MataHari na neuvěřitelnou, záživnou a vzrušující masáž intimních partií. Během několika desítek minut načerpáte energii a skvělou náladu na mnoho dnů dopředu.

Jak erotická masáž probíhá

Ti, kdo zatím žádný masážní salón, kde jsou prováděny erotické masáže, nenavštívili, budou mít jistě zájem zjistit, jak to v něm probíhá. Není to nic složitého. Jednoduše si vyberete masérku, která je vám sympatická a rezervujete si vám vyhovující čas a délku masáže.

Až se dostavíte k salónu MataHari, zjistíte, že není žádným způsobem označen. To kvůli diskrétnosti klientů. Telefonem oznámíte, že jste u dveří a v salónu vás uvítá vámi zvolená masérka. Společně absolvujete sprchu, nebo koupel ve vaně a nic nebude bránit tomu, aby začala erotická masáž.

Všechny masérky přesně ví, jak masáž provádět, jak přivodit klientům ty nejlibější pocity a zapálit v nich touhu a vášeň. Tímto způsobem je možné i podporovat libido a chtíč.

K masáži se můžete přizvat jednu, dvě nebo tři masérky, záleží na vašich preferencích. Prostředí je intimní, s osvětlením skrze svíčky, doprovázeno příjemnou hudbou, která se hodí právě pro tento druh masáží. Používány jsou parfémované masážní oleje, které dopomohou k lepšímu uvolnění a prožitku. Pokud byste chtěli použít oleje bez příměsi, i to je možné. Stačí jen na to masérku s dostatečným předstihem upozornit.

Nejlepší salón v Praze

Erotické masáže v Praze, které můžete prožít v salónu MataHari, patří k těm nejlepším ze všech. Masérky jsou zkušené, pro klienty dělají téměř vše, co přispěje k jejich uspokojení a nastartování smyslů. Neváhejte a objednejte si chvíle jen pro vás. Zaručeně budete potěšeni, překvapeni, uspokojeni a odejdete jako znovuzrození!