Sexem ke zdraví a svalům – Posilujte s revoluční appkou od PornHub

Share

Zlepšovat svou svalovou výbavu lze samozřejmě různě. Ale pokud nejste zrovna notorickým workout maniakem, jehož den začíná a končí s myšlenkou na gym, pak by vás mohla hodně zaujmout nová cvičební appka BangFit od pornoserveru PornHub.

Co může vzejít z dílny PornHub? Samozřejmě, že nejde o nic obyčejného. Speciální aplikace vás naučí spalovat tuky v rámci cvičení zvaném “sexercise“.

Je notoricky známo, že při sexu dochází ke spalování kalorií a při mnoha polohách lze dokonce posilovat, což vám předvede i promo video nové appky.

Jak aplikace BangFit funguje?

Nejdříve musíte navštívit tento web. Jeho prostřednictvím provedete synchronizaci s vaším chytrým mobilním telefonem – přičemž nabídka obsahuje “herní“ varianty pro jednoho, dva i tři uživatele. Pak vyberete konkrétní “sexercise“, a to na základě informací, jak která poloha pomáhá spalovat kalorie a které partie posílí, je-li vykonávána pro dobu 30 minut.

Samozřejmě nechybí instruktážní video, jak na věc, kdybyste náhodu tápali. 

A právě od této chvíle přichází na řadu sama aplikace v mobilu – díky ní si můžete změřit vlastní úspěšnost, a to tak, že telefon upevníte k tělu – např. na opasku.

Vrcholem cvičení je (kromě vašeho vrcholu…) také gratulace – “You´re the gymanasties“.

“Bang Fit byl navržen po důkladném výzkumu souvisejících studií týkajících se sexu a jeho vliv na zdraví a také po konzultacích s odborníky na fitness a osobními trenéry. Kromě toho jsme využili také výzkumy, které se zaměřily na nejzábavnější sexuální pozice,“ uvedl zástupce společnosti pro server PornHub.

Tak směle do toho…

Read more

Local News