Pronájem vozidla je běžnou praxí řidičů, kteří své vlastní auto nemají a ani ho nechtějí, protože pro ně znamená finanční přítěž nejen z pohledu nákupu, ale i dalších s tím spojených výdajů (pravidelné servisování, pojištění, pneu apod.). Pronajmutí je příjemná varianta toho, jak využívat výhod osobního vozu bez starostí.

V České republice není pronajímání vozu žádnou novinkou, naopak jde službu s dlouhou tradicí. Možnost půjčení si vozu jakékoliv značky, velikosti, výkonu, to je lákadlo, kterému jen málokterý motorista odolá.

Pronajmutí se stalo běžnou součástí života nejen ve městě, nýbrž i na dovolené. 

Říkáte si, že pocitu vlastnění auta se nic nevyrovná? Dáme vám několik důvodů, proč je pronajmutí automobilu dobrým nápadem.

Vydat se na road trip

Život ve městě je bez auta možný i snadný, pravidelné spoje městské dopravy dávají možnost dostat se do centra i zpět. Ale, co když si chcete denní rutinu z práce do práce zpestřit víkendovým výletem s rodinou či přáteli? v takové situaci se lze jen těžko spoléhat na autobusy. A právě v takovém případě jsou vám služby půjčovny aut k dispozici. Vybrat si vůz pro pohodlné dopravení všech vašich blízkých a s velkým úložným prostorem, který pojme všechny zavazadla, to je příjemné ne. Navíc si lze zvolit auto s nízkou spotřebou, aby vás výlet nevyšel tak draho.

Zapůsobit na rande

Jak zapůsobit a udělat dobrý dojem na prvním rande? Nejen výběr správné restaurace je důležitý! Pokud se podni