Také často musíte s Vaším miláčkem na čtyřech kolech do servisu a nejste pevně rozhodnuti jaký servis zvolit? Či dát své auto profesionálům se zárukou, tedy do autorizovaného servisu, či důvěřovat místnímu ne-autorizovanému autoservisu? V tomto článku se Vám pokusím vypsat všechny klady/zápory zmíněných servisů a sepsat, kdy se Vám návštěva onoho servisu vyplatí.

Opravy auta jsou nejčastější nepříjemné činnosti, které majitele automobilu čekají, ovšem při finální otázce „kam si zajet auto opravit?“ panují různé názory a otazníky.

Lidé se často rozhodují mezi penězi:kvalitou:jistotou:zárukou, ovšem otázkou zůstává, zda nám vůbec může nikdo něco garantovat?

Výhody/Nevýhody autorizovaného servisu

+ Záruka provedené práce – pokud si necháte udělat opravu auto u opravdu kvalitního autorizovaného servisu, měli byste mít garantovanou dobře provedenou práci, tedy mělo by být vyměněno to, co skutečně mělo být vyměněno a splněno, to co splněno mělo být.

+ Rychlost – oprava v autorizovaném servisu je často až 3x rychlejší než tomu bude u servisu bez autorizace.

+ Profesionální přístup – v autorizovaném servisu se přeci jen dočkáte profesionálnějšího a jasnějšího přístupu.

+ Záruka – není to povinností, ale pokud je autorizovaný servis opravdu kvalitní vystaví Vám i minimálně 14 denní záruku na danou opravu.

– Cena – největší zápor autorizovaného servisu je cena, která i za banální opravu častokrát až několikrát větší než v serv