Pokud chcete spojit dovolenou na pláži s největšími jmény elektronické hudby a hip hopu, tak vás rozhodně čekáme na festivalu Balaton Sound 2016.

Ve velkém stylu

Balaton Sound stále doplňuje program, nejnověji jsou to jména jako Steve Aoki, Chris Brown a řada dalších. Party bude ve velkém stylu, taneční sekce Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR, Nervo, Don Diablo, Paul Van Dyk, a mnoho dalších se postarají o zážitek, na který nelze zapomenout. A pokud dostanete chuť na hip hop, rozhodně oceníte jména jako A$AP Ferg, Macklemore & Ryan Lewis, The Game, Tyga and Tyler, The Creator a Chris Brown.

Chcete víc? Tak se určitě mrkněte na seznam již ohlášených jmen na http://www.balatonsound.cz/program

Jezero Balaton a všechny jeho možnosti

Balaton, největší jezero ve střední Evropě, nabízí nádherné pláže, skvělé jídlo, výborné maďarské vína a různé speciality, které se tak kromě hudebního programu stávají dobrým důvodem pro návštěvu festivalu. Za zvuků hudby se můžete schladit ve vodě, relaxovat a s lidmi z více než 60 zemí světa povznést pojem letní dovolená na novou úroveň.

balaton-3Party na lodi

A co by to bylo za festival konající se na břehu jezera, kdyby nebyla pořádná party I na lodi. Speciální exkluzivní lodní party s projížďkou po Balatonu. Na těchto party budou vystupovat H.O.S.H. z Hamburgu,  švýcarské duo Adriatique, nebude chybět live set Rodriguez Jr. a legendární Peter Kruder, kolínské duo the Andhim.

Pozor na tuto akci existuje jen velmi omezený počet vstupenek. Vice o party na lodi zde: http://www.balatonsound.cz/info/party_na_lodi.