Dnešní velmi hektická doba bohužel našemu zdraví obecně neprospívá a stejný dopad má také na mužskou erekci. Nadměrný stres, vyčerpání a nezdravý životní styl mají dopad nejen na naši psychiku, která ovšem přímo ovlivňuje i kvalitu erekce. Zatímco dříve byly poruchy erekce spojeny se stářím, dnes se jedná o zcela běžný jev, se kterým se musí potýkat stále více mladých mužů. Není výjimkou, že se poruchy erekce týkají i mužů těsně nad 20 let.

Normální erekce je nepostradatelná součást kvalitního života. Podle statistik má dnes problémy s erekcí okolo 75 % mužů nad 40 let a zhruba 30 % mužů nad 20 let věku, což by bylo před několika lety nemyslitelné.

Zapomeňte na Viagru, dnes jsou dostupné lepší prostředky na zkvalitnění erekce

Pokud jste se rozhodli řešit svou nedostatečnou erekci pomocí zřejmě nejznámějšího léku na problémovou erekci Viagrou, která je sice účinná, ale také velmi nešetrná, možná byste měli zbystřit právě teď. Slyšeli jste už o produktu Kamagara? Jedná se o druh generické Viagry – to znamená, že má podobné složení, ale hlavně obsahuje stejnou účinnou látku Sildenafil, která roztahuje cévy, posiluje krevní oběh a zabezpečí mnohem větší přísun krve do topořivých tělísek v penisu.

Kamagara je oproti klasické Viagře značně levnější, některé zdroje dokonce uvádějí, že je také účinnější, což potvrzují i samotní uživatelé Kamagary.

Poruchy erekce jsou způsobeny především tím, že má muž buďto málo průchodné cévy, například nezdravým stylem života či nějakým onemocněním, ale také může mít zhoršenou funkci topořivých tělísek, ty jsou uvnitř penisu a zodpovídají za kvalitní erekci. Během sexuální stimulace se totiž začínají plnit krví a mění svou velikost, spolu s nimi se tak mění i samotná velikost penisu. Kamagara a účinná látka Sildenafil roztáhne cévy i topořivá tělíska, takže vaše erekce bude kvalitnější než kdykoli dřív.

Dejte přednost síle přírodního složení

Nemáte rádi chemické složení doplňků stravy a raději dáváte přednost přírodě? Skvělým řešením je pro vás Proerecta, doplněk stravy sloužící k prodl