Když vás při práci tlačí bota, není to nic příjemného. Proč se teda trápit v nekvalitní pracovní obuvi? Dopřejte si kvalitu a komfort v pracovní obuvi od společnosti Panda. Nabídka pracovní obuvi je dostatečně široká, takže si vybere každý. Navíc všechny produkty společnosti Panda splňují předepsané normy.

Při výběru bot dávejte pozor i na ty nejmenší detaily. Pilně prostudujte jednotlivé vlastnosti pracovní obuvi. Každý typ pracovní obuvi má unikátní vlastnosti, proto je důležité zohlednit charakter práce, kterou vykonáváte.

O značce obuvi PANDA

Už více než 30 let je společnost Panda Safety součástí trhu s pracovní obuví. Jak to ale všechno začalo? Společnost založil jistý pan Luigi Gargiullo ve  městě Cisternino na jihu Itálie. A zde se postupně začala, dnes už tradiční, italská značka rozvíjet. Společnost je specializovaná zejména na vysoce kvalitní pracovní obuv, na kterou se už tři desítky let spoléhají pracovníci z celého světa.

Pracovní obuv značky Panda je velice kvalitní a splňuje vysoké nároky na bezpečnost při práci. Díky tomu splňuje veškeré platné normy. O vysoké kvalitě a oblíbenosti hovoří také fakt, že v současnosti společnost vyrábí 5 000 párů pracovní obuvi denně.

Může to znít jako klišé, ale je to tak. Společnost Panda má jasnou vizi. Každý výrobek musí dosahovat prémiové kvality. Proto se k výrobě využívají jen prověřené suroviny, které splňují náročná kritéria.

Jak už to tak chodí, tak vývoj jde neustále vpřed. Společnost Panda si toho je vědoma, a proto investuje n