V každém partnerském vztahu občas jeden z vás klopýtne. Pokud za průšvihem tentokrát stojíte vy, ale netušíte, jak si udobřit rozzlobenou partnerku, která na vás doma ani nemluví, zkuste to přes růže. Pokud drahé polovičce přinesete květiny domů, hrozí, že je po vás maximálně tak hodí. Co si budeme říkat, kdyby vám přistály růže v obličeji, bude to trochu bolet. Spíše zabodujte elegancí a překvapením. Pošlete svému miláčkovi pugét růží se zamilovaným dopisem přímo do práce.

Odejděte ráno z domu tak, jak odcházíte vždy. Vůbec na sobě nenechejte nic znát. Jestliže znáte adresu, kde vaše přítelkyně či manželka pracuje, máte vyhráno. Případně si budete muset vyhledat ještě adresu, například na internetu.

Doručení květin po celé Praze

Potom stačí do vyhledávače zadat „rozvoz květin Praha“, přičemž se vám nabídne několik květinářství, která nabízejí rozvoz květin po hlavním městě. Jednou z nich je i společnost www.kytice-expres.cz, jež se specializuje nejen na Prahu, ale i ostatní města v České republice. Pokud však požadujete doručení květin v rámci Prahy, můžete si požá