Pokud rekonstruujete svůj byt nebo dům, jistě přemýšlíte také nad tím, aby nejenom dobře vypadal, ale aby vše bylo dokonale funkční, či také levné. V tomto směru se může hodit hned několik materiálů, které zaručeně nezklamou. Pojďme se na ně podívat konkrétně.

První možností je určitě Kronopol OSB3 deska 18 mm s perodrážkou, která je složena s obdélníkových plochých třísek. Využití takové desky v interiéru má hned několik výhod, jelikož dokážou nabídnout třeba zvukovou izolaci, stejně jako mohou být součástí úprav vedoucí k lepší tepelné izolaci.

Pokud si zmíníme, kam se hodí nejlépe, mohou to být třeba:

– oblasti stropů

– oblasti podlah

– konstrukce schodišť

– stavební otvory

Myslete také na estetický vzhled

Daná OSB deska je určitě praktickou a funkční volbou, ale již zaostává v estetickém vzhledu. V tomto směru je tedy dobrou cestou zkusit raději něco jiného. Pokud vás nic nenapadá, máme pro vás další tip, a tím je Nmc 3D deska Krater white z modos.sk. A v čem ta je unikátní? Hlavně tím, že se jedná o 3D desku, vyrobenou z extrudovaného polystyrenu.

Hledáte-li zajímavé prvky do vašeho interiéru, je skvělou možností, kterou lze umístit třeba do oblasti stropu, ale i na stěny. Navíc ji lze libovolně natřít akrylátovými barvami.

Ti zručnější z vás ocení i možnost jednoduché a rychlé montáže.

Buďte také praktičtí – třeba v oblasti šuplat a skříní

Podívejme se také na oblast praktického použití jednotlivých součástí vašeho bytu. Ať už zavítáme do ložnice, kuchyně, nebo obývacího pokoje, všude tam najdeme skříně, komody, nebo šuplata. A jak můžeme vylepšit právě je?

Zkuste dřevené úchytky, které dnes patří mezi klasiku tohoto segmentu. Chcete-li být ale o něco odvážnější, můžete volit ty kovové, rustikální, nebo třeba naprosté unikáty, jejichž součástí jsou i krystaly Swarovski. I takové možnosti dnes daný sortiment nabídne.