Zdá se vám, že členové vaší rodiny se snad ani nedají spočítat, přitom vaše bydlení je velké jen několik metrů čtverečních? Český návrhář a výrobce koupelen a kuchyní Le Bon vám dá praktické rady a řešení, jak skloubit velkou rodinu a malé bydlení.

Prosperující česká firma Le Bon se zabývá návrhy a realizací koupelen a kuchyní. Cílem je, aby koupelnový nábytek nebo kuchyňské sestavy poskytovaly vše, co moderní rodina potřebuje a také chce.

Jak dostat komfort velkého bydlení do malého prostoru? Le Bon na to přišel!

Chytré uspořádání, skryté vychytávky, vše dokonalé a na míru

Je-li vaše koupelna malá a kuchyň prostorově nedostačující, neznamená to nutně stěhování. I velká rodina může v malém bytě fungovat a spokojeně žít. Stačí, když kývnete na spolupráci s Le Bonem a pak už se můžete jen dívat, jak se původně nevyhovující prostor mění v nové, báječné, prostorově geniálně vytřené bydlení.

Skutečně!

Kdo je vlastně český výrobce Le Bon?

Jde o tým nadaných designérů, kteří promýšlí každý detail a skupinu šikovných řemeslníků, jenž si poradí s každou laťkou, materiálem i designérským ‘’výmyslem’’.

Co vás s Le Bon čeká a nemine?

Celá to začne u vašich přestav a priorit. Chcete vanu nebo sprchový kout? Chcete velké umyvadlo? Potřebujete velké zrcadlo? Vyžaduje chod domácnosti dostatečné úložné prostory?

Le Bon vezme v potaz vaše zvyky a životní styl, přidá své originální nápady a vytvoří dílo, které už na plánech bude vypadat perfektně.

Zkrátka se nebudete moct dočkat až se papírová zrcadlová skřínka do koupelny změní v tu skutečnou, stojící ve vaší nové koupelně. O to se zas postarají řemeslníci, kterým to jde vážně od ruky – výroba i montáž.

Podlehněte tomu i vy!

Možná si říkáte, že nejdříve koupíte jen skřínku. Garantujeme vám, že jakmile vyzkoušíte praktický nábytek, poznáte jeho kvalitu a zamilujete moderní design, podlehnete a na kompletní změnu koupelny nebo kuchyně rychle kývnete.

Objednejte si první skřínku od koupelny Brno a roztočte kolotoč velkých změn, v bydlení i životě.