Že muži a kosmetika nejdou dohromady? Omyl! Doba, kdy se muži těmto „dámským záležitostem“ vyhýbali obloukem, je dávno pryč. Dnes platí, že praví gentlemani o sebe pečují téměř stejně pečlivě, jako jejich ženské protějšky. Vidět mužského zákazníka v kosmetickém salonu již není tabu. A platí, že kdo chce vypadat dobře, ten sází na kvalitu a profesionální přístup.

Nejnovější průzkumy ukazují, že muži přestávají brát holení jako nutné zlo a dokážou ho přijmout za nezbytnou součást svého života. Mnozí z nich si navíc uvědomují, že kvalitní příslušenství dokáže z holení vytvořit příjemný zážitek, na který se mohou dokonce těšit. Takže vzhůru do obchodu! Pro ženy, které pokaždé tápou, čím by měly své drahé polovičky obdarovat, právě vysvitla nová naděje.

Takovou prvotřídní sadu na holení ocení takřka každý muž, nehledě na to, že ji zcela jistě využije. Co taková sada obsahuje? Nečekejte nic světoborného, většina holicích pomůcek zůstává již po stovky let stejná. A to je právě to, co muže tak láká: vědí, co mohou čekat a co se těšit.        

I přes pronikání do ryze ženského světa péče o zevnějšek totiž většina mužů stále zůstává spíše konzervativní a upřednostňují klasiku – potěší je standardní sada nástrojů se štětkou na holení a holicím strojkem. V době, kdy se mnozí z nich musejí často spokojit jen s prostou žiletkou, pro ně zbrusu nová, kompletně vybavená sada představuje luxusní záležitost. Moderní je dnes design, který odkazuje k historii, zatímco samotný výrobek – holicí strojek nebo štětka – překvapí svou funkčností. V ideálním případě je vhodné svůj dárek doplnit mýdlem na holení, krémem či jinou pánskou kosmetikou z kvalitních přírodních surovin.

 

Pokud váš muž až dosud nenacházel v holení svou oblíbenou činnost, pak můžeme garantovat, že se to změní, jestliže ho obdarujete novým špičkovým vybavením. I z holení se totiž může stát příjemný a nezapomenutelný zážitek a stejně jako žena může muž péči o svůj obličej začít považovat a za důležitou a nezbytnou součást svého života. Jako příjemný vedlejší účinek to s sebou přinese i zvýšení sebevědomí a lepší psychickou pohodu. A to už za to stojí, ne?