O ženském bodu G víme již více než 60 let. Skutečnost, že ženy jsou schopny dosáhnout svého orgasmu a dokonce i ejakulace pomocí intenzivní stimulace určitého bodu schovaného uvnitř pochvy je již vědecky potvrzena. Toto místo se nachází v přední části pochvy a nazývá se i G-spot, nebo Gräfenbergův bod na počest německého gynekologa, který na něj první upozornil. Toto místo má pro ženu velký erotický význam.

Co to je bod-G

Ženský bod G je ekvivalent mužské prostaty. Má velikost menší mince a je z houbovité tkáně, které se od okolní tkáně liší tím, že je drsnější. Stimulací lépe rozpoznatelný. Konkrétně bod G je shluk nervové tkáně blízko u močové trubice na přední straně pochvy za stydkou kostí. Nachází se tedy přímo mezi stydkou kostí a krčkem dělohy. Jde asi o místo 4 až 4,5 cm od poševního vchodu, které lze nahmatat.

Jak najít bod-G u ženy

G bod nejlépe najdete, pokud je vaše partnerka vzrušená. Můžete tak vniknout ukazováčkem nebo prostředníčkem přímo do její vagíny tak hluboko, jak jen to půjde a hledat. Ohněte pak prst směrem k sobě, tedy směrem k její břichu a posunete jej ve směru ven z vagíny, až dokud neucítíte onu a drsnější oblast. Zkuste tento někdy dost nejasně hmatný bod hledat podle ženiných pocitů, které u vaší partnerky vyvolá mírný tlak prstů. Většina žen toto hledání popisuje jako velmi příjemný pocit, ale některé toto dráždění také naopak popisují jako velmi nepříjemné a spojené s nutkavým pocitem na močení. Při intenzivním dráždění se v průběhu minuty bod G jde až do velikosti větší fazole. Později velmi často dochází velmi intenzivnímu k orgasmu, často s ženskou ejakulací.

Jak stimulovat bod-G

Neexistuje návod, jak správně stimulovat bod G, protože neexistuje stejná žena. Každé ženě se při sexu líbí něco docela jiného a dráždění bodu G je dost klíčové. Každá žena má bod G trochu jiný a na jiném místě. Hlavně při jeho hledání nebuďte příliš dychtivý a přehnaně urputní. Vždy měňte svůj styl i jemnou intenzitu stimulace, až dokud nenajdete ten opravdu správný bod. Měňte i rytmus, který vaší partnerce opravdu vyhovuje nejvíce. Pokud je váš penis zakřivený, určitě jste tím vyhráli na celé čáře. Ušetříte si námahu s hledáním bodu G a partnerka bude nadšená. Při sexu se vždy zkuste dotýkat nejcitlivějšího místa ženské vagíny, bodu G. Pokud máte rovnější penis, není nic ztraceno a i tak můžete zabodovat. Postačí pouze zkoušet a hledat polohy, při kterých vaše partnerka vaginálního orgasmu opravdu dosáhne.

Dokonalá stimulace bodu-G

Dokonalá stimulace bodu G vždy závisí současně i na mnoha dalších faktorech. Jedním z nich je věk partnerky. Čím je žena starší, o to více a lépe zná své tělo a současně i svou sexualitu. Tělo má dávno probádané a ví, co chce. Souvisí to i s ženskými pohlavními hormony, estrogeny. Ženy do 30 let jsou na začátku své pohlavní dospělosti. Hladinu hormonu mají vyšší, a jsou na tom podobně jako muži. Stěny ve vagíně jsou o něco tlustší a stimulace bodu G pak není zrovna nejsnazší a nejdokonalejší. Později se ale právě v důsledku nižší produkce estrogenu stěny vagíny ztenčují a orgasmus dosažený právě pomocí stimulace bodu G je přístupnější a dokonalejší.

Bod-G a anální sex

Něco, co láká více muže než ženy. Ale jsou i výjimky. Mnoho žen se tomuto sexu vyhýbá. Jde o velmi intimní zážitek a bod G je při něm možné mnohem lépe stimulovat a následuje mnohem lepší orgasmus. Ten je pak opravdovým zážitkem nejen pro mysl, ale i pro celé tělo. Je to jako s mužskou prostatou. Jde o překonání bariéry. Pokud to nepřekonáte vy, nemůžete to cht