Pracujete s lidmi? Makáte na svém businessu? Jste šéfem sobě nebo svým zaměstnancům? Cílevědomý koučink vám pomůže najít v sobě nevyužitý potenciál a koučovat sebe i ostatní.

To ale není ani zdaleka všechno!

Jste nadřízeným, šéfem, vedoucím nebo přímo majitelem firmy? Abyste nebyl pro své okolí za blbce, a naopak působil jako člověk na správném místě, je třeba určitého vzdělání v oblasti koučinku.

Jak docílit toho, aby k vám ostatní lidé vzhlíželi, respektovali vás a vy své úkoly zvládal lépe něž kdy předtím? 

V Cílevědomém koučinku pod vedením doktora Hroníka se naučíte mnoho a ještě více

Pod taktovkou jednoho z nejpovolanějších – doktora PhDr. Františka Hroníka – se naučíte dosáhnout svých cílů nejen na poli teorie. Praktická cvičení tváří v tvář vám přiblíží, co že to ten koučink vlastně je.

Kurz zaměřený na cílevědomý coaching je o psychologii, analýzy a nalezení inspirace. 

Každý z účastníků si osvojí ověřené postupy a metody, jenž pak bude moci využívat ve svém každodenním profesním i soukromém životě. V praxi se velmi rychle zjistí, která z naučených cest vede ke kýženému účinku.

Ty nejosvědčenější postupy vám ukáží, jak maximalizovat svůj potenciál, lépe zvládat své povinnosti, efektivně vést a koučovat sebe i druhé, zaměřit se na konkrétní kroky, plány i výsledky.

kouc

Víte, že: Každý manažer je tak dobrý, jak je dobrý jeho nejslabší podřízený.

Škola koučinku vychází z kognitivně behaviorální psychologie, jejíž cílem je naučit koučovacím dovednostem, které naučí aktivovat potenciál samotného účastníka kurzu a později i jeho podřízených.

Program učení koučování je založen na na vztahu k sobě i klientovi.

Konečně budete umět:

– aktivně naslouchat,

– stanovit priority a cíle,

– motivovat kroky, jenž budou reálné a přesto budou pro koučovaného představovat výzvu.

Chcete se přihlásit? Chcete být dobrým šéfem? Navštivte cílevědomý koučink.