Jste single a chcete, aby z vašeho bytu či domu vyzařovala ta správná chlapská energie?Aby vaše hnízdo splňovalo nároky moderního muže, kamarádi i dámské návštěvy se v něm cítili uvolněně a pohodlně?

Pomůžeme vám zařídit bydlení v elegantním a chlapsky dravém stylu!

Mužské chápaní designu je odlišné od toho ženského, každý chlap ze svého jádra touží po minimalismu, v němž se dobře vyzná, není náročný na úklid a je plně funkční v každém ohledu.

jena-nabytek-02

Pakliže vaše bydlení neodpovídá aktuální představě o dokonalém pánském “bejváku“, je ideální čas na změnu. Foto: Nábytek JENA

I muži mají smysl pro detail

Obecně se dá říci, že muži dávají přednost čistým liniím, sytým až tmavým barvám, stabilní konstrukci a střídmé dekoraci. Minimalismus má však mnoho podob a každý muž mu dá svou vlastní podobu. Odlišnosti pak lze najít především v detailech zvolené výzdoby, uspořádání nábytku nebo celkové “atmosféře“.

Tak například sportovní fanda zvolí výzdobu v podobě plakátů svých oblíbených sportovců, rocker dá vyniknou své drsné stránce pomocí lebek a elektrické kytary, umělec si vytvoří inspirativní zázemí v uměleckých soškách či obrazech.

bydleni-muze-03

Držte se svého stylu, nábytek JENA vás pouze nasměruje tím správným směrem!

Bydlení je osobní věc!

Trendy jsou fajn, ale bydlení by v každém případě mělo odpovídat stylu jeho majitele. Popřemýšlejte, jaké jsou vaše preference, jaký životní styl, jak často a kde především se ve své chlapské domácnosti zdržujete. Stačí chvilka a hned budete vědět, že ta