Podívejte se do zákulisí erotických masáží a zjistěte odpovědi na otázky, na které byste se možná sami nezeptali.

Zjistili jsme, jak to chodí v noblesních prostorách nově zrekonstruovaného masážního salónu Excelent masáže v Praze.

  1. Jak by se měl klient správně chovat k masérce?

Masérky jsou v salónu pro vás. Cílem je, abyste si erotickou masáž skutečně užili a odcházeli maximálně spokojení. Masáž představuje smyslnou komunikaci prostřednictvím dotyků, která vede k uvolnění těla i mysli. Masérky v Excelent masážích jsou příjemné, přítulné a především profesionální.

  1. Může během masáže dojít k vyvrcholení i masérka?

Stát se může cokoli. Vše záleží na atmosféře a fantazii klienta i masérky.

  1. Je možné vybrat si dívku přímo na místě nebo si klient musí masérku rezervovat přes internet?

Lepší variantu v tomto případě představuje cílená rezervace konkrétní dívky přes online rezervační systém. Pokud by měl nakonec klient zájem o masáž s jinou dívkou, není problém podle volného rozvrhu volbu změnit.

  1. Je možné, aby dívky přišly i na nějakou soukromou akci nebo domů ke klientovi?

Masérky pracují výhradně v prostorách Excelent masáží. Soukromé služby bohužel nejsou v nabídce.

  1. Co když dojde k vyvrcholení krátce po začátku masáže, pokračuje masérka nebo masáž končí?

Vyvrcholení rozhodně není důvodem k předčasnému ukončení erotické masáže. Vše je samozřejmě na vzájemné domluvě mezi klientem a masérkou.

  1. Jak probíhá střídání klientů, mohou se potkat?

V prostorách Excelent masáží se klienti nemohou potkat. Interiér zahrnuje vstupní halu, tři pokoje, terasu a dvě koupelny. Rozvrhy dívek jsou pečlivě plánované. Zajištění diskrétnosti, uvolnění klienta a vytvoření příjemné soukromé atmosféry tvoří základní principy, kterými se masážní salón řídí.

  1. Pokud přijdou klienti v páru, mohou mít sex spolu během masáže?

Párové erotické masáže jsou velmi intimní záležitostí, která prohloubí vztah a okoření ho o netradiční zážitek, kteří spolu partneři sdílejí. Jakmile masérka skončí, odchází z místnosti a pár má potřebné soukromí, které může využít i pro sex.

  1. Jaký typ klientů vyhledává masáže nejčastěji?

Nejčastěji navštěvují Excelent masáže muži. Zároveň jsou stále vyhledávanějším místem pro páry, které přichází se zvědavostí a zájmem o zcela nový zážitek. Masážní salón navíc připravuje novinku v podobě nového maséra, který by byl k dispozici především pro klientky, které hledají příjemné uvolnění a netradiční zkušenost.