To, že do dílny patří k tomu účelu určený nábytek, ví kutil i profesionál. Usnadňuje totiž práci, která pak jde doslova jako po másle. Vše potřebné totiž máte po ruce a nemusíte se s ničím zdržovat.

Vybrat správný nábytek do dílny nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Už jen proto, že v dílně často hazardujete se svým zdravím, by měl splňovat přísná bezpečnostní kritéria. Přidejte k tomu důraz na ergonomické požadavky, vysokou variabilitu a jednoduché ovládání, a výsledkem je nábytek zajišťující vysoký komfort užívání nejenom v domácí dílně, ale i v profesionálních průmyslových provozech. Zkrátka Nábytek Polák.

Odolný, robustní a stabilní

Maximálně odolný, robustní, stabilní a s patřičnou nosností. To jsou zřejmě nejhlavnější kritéria, jimiž byste se při výběru dílenského nábytku měli řídit. A také zřejmě budete chtít, aby vám nějakou dobu vydržel. Nábytek Polák tyto požadavky do puntíku splňuje.

Vyvarujte se nesourodosti

Jednotlivé části nábytku je přitom možné individuálně přizpůsobit a kombinovat. Svou dílnu snů si tak můžete zařizovat postupně. Snažte se ale vyvarovat nesourodosti. Zařizování dílny se totiž zas tak moc neliší od zařizování interiéru.

I dílnu zařizujte s citem

Nesourodý styl typu „každej pes, jiná ves“ ublíží obýváku stejně jako i dílně. A právě ucelené řady dílenského nábytku jsou schopny vaší dílně dodat jednotný vzhled. A ten se rozhodně počítá. Nemyslete si, že si toho zákazníci nevšimnou. Všimnou. A náležitě to ocení.

Pracovní stůl do dílny

„Není nad klasický ponk neboli dílenský pracovní stůl,“ prohodil by snad každý řemeslník. Je pravda, že spoustu věcí byste zvládli třeba u stolu v kuchyni, ale spoustu také ne. Bez ohledu na to, jak by asi reagovala manželka, kdybyste její kuchyňský stůl zavalili dílenským nářadím. Tak jako kuchyňský stůl patří do kuchyně či jídelny, do dílny patří k tomu určený nábytek.

Několik kombinací vybavení

Na e-shopu nabytek-polak.cz najdete pracovní stoly do dílny hned v několika provedeních od těch vysoce stabilních až po mobilní stolky na kolečka. Na výběr přitom máte z několika šíří stejně jako z kombinací vybavení. Doslova si tak můžete sestavit vlastní ponk snů. Všechny modely samozřejmě splňují ta nejnáročnější bezpečností kritéria.