Berou vás lesbičky z porna? Zajímá vás, jak to chodí v reálu? Jak je to se sexem, a která z holek na sebe bere roli “muže“? Čtěte, jak se liší realita a scénář filmů pro dospělé.

Homosexuální páry jsou v dnešní době zcela běžnou věcí, nad kterou se asi už nikdo nepozastavuje.

Už se tak narodili, a když se mají rádi, nikomu to přece neubližuje.

Ovšem, pokud se v této kultuře nepohybujete, těžko můžete vědět, jak to mezi opravdovými lesbičkami chodí.

Řekněme si na rovinu, že porno tuto záležitost dost zkresluje. 

Jak je to se sexem?

Stejně tak jako u heterosexuálního páru. Lesbičky však mají výhodu, že nemusí řešit problém s erekcí. Užívat si mohou orální i anální sex, mohou ho mít jemný i drsný…

Kromě toho holky vědí, co tu druhou potěší, vzruší, tedy dokáží svou partnerku dovést až k několikanásobnému orgasmu. Také četnost vyvrcholení není nijak omezená, na rozdíl od mužů.

Čtěte také: Proč je orgasmus v lesbickém sexu lepší?

Která z nich zastává roli chlapa?

Rozdělení lesbického páru na muže a ženu je pro mnohé lesbičky pasé. I když hetero lidé potřebují pro svůj klid lesbičky takto rozdělit, ve skutečnosti to tak nefunguje. Přirovnat to lze k přísloví “každý chvilku, tahá pilku“. Takže se vozí na “koníčku“ jedna a poté druhá.

Skutečné lesbičky se ve svých rolích střídají, nic si striktně nevymezují. 

Mají to 2 ženy v posteli jednodušší?

Ano i ne. Na jednu stranu mají obě ženy jasno v tom, co dělá ženskému tělu dobře, a tak se nemusejí obávat nějakých výrazných postelových chyb. Ovšem i dvě ženy musí vzájemně zjišťovat, co má ta druhá ráda, co se jí líbí a vzrušuje.

nevera-2-664x358

Touha je zcela individuální věcí. Každého “bere“ něco jiného, u lesbiček tomu není jinak. 

Používají opravdové lesbičky penis na řemínku?

Někdy prostě každá žena, homosexuální i ta hetero, potřebuje něco tvrdého, co se mazlení, hlazení a lízání nevyrovná. Některé lesbičky speciální pás používají př