Dostali jste se do nepříjemné situace, kdy velmi rychle potřebujete hotovost? Nic zvláštního, stačí se podívat do domácnosti, kolik spotřebičů může vypovědět své služby! Dostat se do dluhů i nějak jinak také není nic neobvyklého. Otázkou ovšem zůstává, kde peníze co nejrychleji získat za výhodných podmínek. Alternativ je spousta. Jestliže půjdete do banky anebo některých známých nebankovních společností, s největší pravděpodobností ale bude poskytovatel požadovat buď potvrzení o příjmech, nebo bezdlužnost. Někdy i obojí. I proto se zaměříme na půjčky, jež nabízí známá autozastavárna ZASTAVUZ s.r.o.

Získejte hotovost od autozastavárny

Moderní půjčka bez registru od zmiňované společnosti se vyznačuje především velmi jednoduchým a rychlým vyřízením. Váš vůz můžete nafotit, zaslat snímky online spolu s dalšími dokumenty typu kupní smlouvy, faktur za opravu či servisní knížky a bude vám ihned orientačně naceněn. Po přistavení bude vozidlo odborně prohlédnuto, sepsány potřebné smlouvy a do nějakých zhruba 30 minut můžete mít peníze.

Zastavte vůz a odjeďte jím

Zdá se vám to nemožné? Nikoli, pokud využijete služby Money & Drive, klidně tak můžete učinit. Jedná se o standardní formu zástavy. Díky získané hotovosti rychle uhradíte potřebné pohledávky a autem budete jezdit dle potřeby dále. Potřebujete-li získat vyšší hotovost, je optimální model Money & Store. V tomto případě se auto uschová na speciálním hlídaném parkovišti po 24 hodin s tím, že je opatřeno komplexní ALL-IN pojistkou.

Flexibilní doba půjčky

Čas trvání splácení si dohodnete přímo s poskytovatelem. Po čtyřech týdnech nicméně dochází k provedení denního zúčtování. Zastavit lze bez potíží klidně letadlo, motocykl, případně loď. A účel využití půjčky? Neexistuje, což je výhodné i v tom, že můžete získat peníze na bydlení. Nových hypoték ubude, a vám se tak otevře zcela nová cesta.