Open fridge full of fresh fruits and vegetables, healthy food background, organic nutrition, health care, dieting concept

Bez ledničky se lidé v naší zemi neobejdou. Kde také skladovat potraviny, které je nutné kvůli prodloužení trvanlivosti zamrazit? Chladný sklep již dnes používá opravdu jen málokdo. A tak se tyto velké spotřebiče stávají běžně součástí naší domácnosti. Koupit ledničku znamená nemalou investici, proto je nutné se během vybírání rozhodovat obezřetně. A také samozřejmě být informovaný, abyste si domů nepořídili nějaký nevyhovující přístroj. Pojďme se podívat na důležitá kritéria, jež musíte zohlednit při výběru lednice.

Rozměr ledničky

Kolik prostoru doma máte? Už jen od tohoto dotazu se bude váš výběr odvíjet, jelikož musíte rozměry ledničky přizpůsobit velikosti své kuchyně. Hlavní je, aby před dveřmi bylo dostatek místa. Zdá se to sice samozřejmé, ale v některých domácnostech se na tento fakt zapomíná a potom jen těžko dostávají dovnitř objemnější potraviny nebo hrnce. Stejně tak by spotřebič neměl stát přímo u zdi, aby se nepřehříval.

Užitný objem

Tento údaj vám sdělí, kolik prostoru budete moci pro uskladnění využít. Samozřejmě něco jiného potřebuje manžels