Lidé v poslední době sportují čím dál více a je to jenom dobře. Člověk 21. století totiž prosedí spoustu času u počítače, a tak je třeba nějak doplňovat pohyb. Otázkou zůstává, jakou formou. Spousta mladých se zavírá do posilovny – je sice hezké, že dělají něco pro svou postavu, ale proč netrávit čas sportováním na čerstvém vzduchu? Venku se dají provozovat aktivity, co vám pomohou ke štíhlejší postavě i svalům. Jednou z nich je in-line bruslení.

Jako malí jste jistě i vy hrávali hokej na rybníku. Tak co si trochu zavzpomínat na dětská léta a zahrát si in-line hokej? Jde o skvělou letní zábavu, i když než se vydáte hrát, měli byste brusle už trochu ovládat. Pády na asfalt totiž bolí daleko více než na led, kdy na sobě máte několik vrstev oblečení.

Najděte správné místo

Než začnete chodit na in-line hokej, pořiďte si brusle a choďte si zajezdit na cyklostezku. Ve velkých městech se cyklostezky rozrostly jako houby po dešti, a tak jistě najdete nějakou i ve vaší blízkosti. Případně postačí rovná hladká méně frekventovaná silnice. Dávejte však velký pozor na provoz a také na terén. Cyklostezky bývají na kolečkové brusle přizpůsobené, vedou většinou po rovince či přes mírné kopečky. Od silnice tohle čekat nemůžete.

Pořiďte si dobré brusle

Hodně udělají také