Pro mnoho řidičů je v dnešní době přítomnost kvalitního zábavního systému poskytujícího špičkovou reprodukci hudby a mluveného slova či další možnosti zábavy při jízdě stejně důležitým parametrem jako silný motor. Není proto divu, že výrobci nechtějí své potenciální zákazníky zklamat a každoročně zásobují trh novými a novými modely svých zařízení, která se snaží přesvědčit fanoušky nových technologií o výhodnosti jejich koupě. V mnoha případech se opravdu jedná o zařízení, jež ozdobí interiér každého vozu, a především pak posunou zážitek z jízdy na další, vyšší, úroveň. Na co se tedy můžeme v nadcházejícím roce těšit a z čeho budeme moci při dalším vylepšování našich miláčků počítat?

2018 – nový rok, ještě lepší autorádia

Prakticky všechny firmy dodávající na trh autorádia (nebo lépe řečeno automobilové zábavní systémy) již uvedly své modelové řady pro rok 2018. Je tak již jasné, že i letos bude na výběr mnoho zajímavých produktů, ze kterých nebude snadné (v tom nejlepším slova smyslu) si vybrat jeden konkrétní model, hodně co nabídnout má totiž většina z nich. Nový design i nové funkce nepochybně osloví celou řadu těch, kdo se v interiéru svého vozu nespokojí s ničím menším než s tím nejlepším a nejnovějším.

Nové řady, nové modely

Přelom roku si coby příležitost k uvedení svých nových modelových řad nenechaly utéct ani takové značky jako Pioneer, Kenwood, Alpine či Macrom.

Nová řada autorádií Macrom zahrnuje modely označené čísly 4000, 6000 a 9000 v různých verzích bez přehrávače disků či s CD nebo DVD mechanikou a rozličnými funkcemi. K až 6.8“ velkému displeji pak směrem od nejnižší k vyšším verzím přibývají funkce jako Bluetooth, externí mikrofon, GPS navigace, režim CarPlay s Apple iPhone či Android Auto v případě Androidu. Nabídka je to široká a zajímavá.

Nezahálel ovšem ani Pioneer, i jeho nové modely jsou n