Máte už déle v plánu rozšířit své služby a nabízet i povrchové úpravy – především lakování? S kvalitními lakovacími kabinami zavedete novinku rychle a hned na profi úrovni.

Pro mnohé průmyslové provozy, ale i různé servisní služby, je nemožnost dělat „in house“ povrchové úpravy velice omezující. Zákazníci je po nás přitom poptávají. Nám však nezbývá nic jiného, než je posílat jinam, nebo tuto službu outsourcovat a připravovat se tak o velkou část zisku, a ještě muset nepopulárně prodlužovat dobu realizace zakázek. Zařídit se přitom jako profi lakovna není vůbec nereálné.

Lakování bez zádrhelů

Pokud chcete novou službu pro své zákazníky rychle, možnost existuje. Firma Naver prodává a montuje přesně ta zařízení, která potřebujete. Jde především o větší a velká lakovací zařízení, jakými jsou lakovací kabiny. Firma vám navrhne přesně takové řešení, které nebude poddimenzované, avšak ani naddimenzované vzhledem k vašemu zaměření. Mezi produkty, které v Naver Brno rádi doporučují, bývají třeba lakovací kabiny Nova Verta. Je to celá škála produktů, kde obvykle každý nakonec najde to, co hledá. Možnosti těchto lakovacích kabin jsou obrovské.

Pro koho se hodí lakovací kabiny?

Své uplatnění najde profi lakovací kabina rozhodně v mnoha průmyslových provozech. Nejčastěji ve strojírenství, ale též v dřevařském a nábytkářském průmyslu. Profesionální vybavení lakoven však stál