Valentýn je tady a vy pořád nevíte, co své přítelkyni koupit? Ještě není pozdě na nákup erotické hračky! Za těchto 5 dárků vám bude líbat… ruce!

Jsou věci, bez nichž se moderní žena neobejde! Erotické hračky takovými nezbytnostmi jsou! Ukažte, že znáte její (tajné) touhy a pořiďte jí na Valentýn ten nejlepší dárek!

Zapomeňte na kytky, čokoládu nechte dětem, zrušte rezervaci do té drahé restaurace, vaše nadržená partnerka touží jen po jednom, a to je kvalitní sex

1. We-Vibe TANGO 2 – minivibrátor na klitoris

Je malý (9 cm), ale za to hodně šikovný! Stačí přiložit ho přiložit na bradavky nebo do klína a hned je jasné, že tohle bude jízda! Extra silné vibrace a “žužu“ design jí zaručeně potěší!

Holky prostě milují tyhle růžové mini kravinky, zvlášť, když jim umí udělat dobře tam dole!

Anička hodnotí 100% – “Je to skvělá hračka pro chvíle o samotě. Skákala bych radostí, kdybych ji dostala jako dárek!“

we-vibe-tango

Více info o We-Vibe TANGO 2

2. Partnerský vibrátor We-Vibe II plus

Už jste spolu nějaký ten pátek a tam dole už to není tak těsné jako to bývávalo? Partnerský vibrátor We-Vibe pomůže stimulovat partnerku na bodě G a vám zajistí těsnost její vagíny. Takže si budete připadat jako by jí opět bylo dvacet!

Výhodou je i voděodolné provedení!

Vašek (38 let) hodnotí na 88% – “Její vagína je pro mě užší a partnerka si chválí vibrace.“

we-vibe2plus

Více o We-Vibe II plus

3. Vaginální činka Tulipán

Intimní posilování je v poslední době hitem mezi ženami. Pomocí nejrůznějších závaží si snaží posílit pánevní dno a vaginální svalstvo, tím tak zpevňují své přirození a zlepšují zážitek ze sexu sobě, ale i svým partnerům. Vaginální činka má 55 g a je pro posílení svalů ideální.

Ukažte, že jí v jejím snažení zpevnit se podporujete. Krásnou, růžovou činku jí darujte jako Valentýnský dárek!

Sandra hodnotí 95% – “Intimním posilováním se snažím zlepšit sexuální život sobě i svému partnerovi. Činka je pro mě praktický pamocník a je navíc hrozně roztomilá!“

cinka

Více info o vaginální čince Tulipán

4. Anální kolíčky na prst

Roztouženě na vás vystrkuje zadeček? Tentokrát buďte připravení, anální kolíčky na prst budou milým překvapením – zvláště pak na Valentýna, kdy se očekává, že sex bude mimořádný!

Její zadeček touží po větším dráždění? Splňte její očekávání za každý svůj prst!

Kačenka hodnotí 97% – “Klasické milování mě už nudí, chci, aby se chlap věnoval i mé druhé dírce. Kolíčky mě jako anální začátečnici hodně lákají.“