Chcete se dostat se ženou do společného brlohu? Nevíte jak na to? Zeptali jsme se přímo žen, co na ně platí. Jaké taktiky použít při pokusu dostat ženu tam, kam chceme – do postele.

1. Prostě si o sex řekněte

Tím, že nebudete chodit kolem horké kaše, nebudete dotyčné lidově řečeno mazat med kolem pusy, pro ni můžete být výjimečný a neodolatelný v záplavě rádoby ctitelů. Využijte něčeho tak prostého jako je upřímnost. Chcete sex, tak si o něj řekněte. Možná se budete divit, kolik žen je naladěno na stejnou vlnu jako vy a touží si prostě a jen užít. Nejjednodušší je samozřejmě prostředí, kde se podává alkohol, ale můžete být i více kreativní. Zkuste to i jinde.

Je to ideální a také nejrychlejší metoda pro někoho, kdo nechce víc než jen jednu noc. Neslibujete lásku, neoblbujete řečičkami, jdete si za svým. A nemusíte mít černé svědomí. Úskalím je, že jen tak přijít a říct, co máte ,, na srdci“ ,,neumí každý. Je potřeba notná dávka sebevědomí anebo charisma. Ale také ochota přijmout odmítnutí.

2. Nebýt v křeči

Ano. Buďte sami sebou. Říkejte, co si myslíte, smějte se tomu, co vám přijde vtipné. Oblečte se tak, jak to vyhovuje vám atak dále. Prostě buďte svoji. Čím méně totiž budete v křeči, tím více budete pro opačné pohlaví sympatičtí. Buď se zalíbíte a vyjde to, anebo to vy