Trochu netradiční, a pro některé jedince možná i skandální, může být dárek ve formě poukazu na erotickou masáž. Věřte ale, že mnoho mužů i žen by si takovou péči rozhodně užili. Pokud obdarovávaný není zrovna velký stydlín a má rád vášeň a smyslnost, pak ho tento originální dárek rozhodně nadchne. Co se skrývá za pojmem erotická masáž, a jak si představit její průběh? To vše se dozvíte o pár řádků níže.

O jakou službu se jedná

Erotické masáže v Praze najdete hned v centru na královských Vinohradech. Jedná se o maserský salon, kde vás bude obsluhovat jedna z nádherných masérek či masérů. Nepleťte si ale pojmy a dojmy, rozhodně nejde o vykřičený dům, ale o seriózní erotickou služby. Jedná se o masáže různých částí těla, které mohou vést k orgasmu. Na webových stránkách podniku si dokonce můžete vybrat masérku, jež svým vzhledem nejlépe odpovídá vkusu obdarovaného, aby byl prožitek z masáže ještě silnější. Budete-li chtít, můžete tento zážitek absolvovat společně. Párová erotická masáž je oblíbenou kratochvílí dvojic, které chtějí okořenit svůj vztah něčím pikantním. Nedoporučuje se však pro žárlivé jedince.

Z jakých druhů masáží můžete vybírat

Vybírat je možné z velké nabídky nejrůznějších typů masáží od klasiky, přes milking a lesbickou show až po BDSM. K oblíben