Top 10 Netradiční místa na sex – Rozdejte si to třeba v kostele

0
1878

Je nepřeberné množství míst, kde se můžete s partnerkou pomilovat. V pohodlí vašeho domova, ve vaší staré- dobré posteli je to sice velmi komfortní, ale nezapomeňte, že po mnoha letech už to vůbec není originální a vaše žena se může nudit.

Je fakt, že milovat se můžete opravdu kdekoli, pokud vám k tomu ovšem nechybí odvaha.

O sexu na pracovišti, v autě, na zahradě, v koupelně či v kuchyni už bylo napsáno tolik článků a natočeno velké množství filmů, proto vám přinášíme místa, kterými si opravdu zpestříte váš milostný život.

Buďte skutečně originální a splyňte s partnerkou například v …

1) Bazén

Pokud máte bazén na zahradě, je to ta nejsnazší varianta. Stačí do něj jen skočit po hlavě. Pokud nic, v čem je voda, nevlastníte, budete si bazén muset pronajmout či využít možností hotelových bazénů, městských lázní atd. Můžete se milovat potají, decentně s publikem, které budou tvořit čvachtající se lidé anebo pěkně žhavě (sami) v noci.

Pozor však na bakterie a plísně, kterých je ve vodě opravdu hodně!

2) Sauna

Není moc míst, kam se musí chodit nahý účelně. Proto by se toho mělo využít. Nikoho nemusí napadnout, co budete dělat. Objednejte pro sebe a svou partnerku saunu pro dva a spojte dva druhy pocení. Jedinou nevýhodou je vysoká teplota, která by lidem se slabým srdcem mohla přivodit i infarkt. Proto se raději informujte.

3) U ohně

Jistě vaše kamarády nebude zpívání písní bavit do nekonečna. Proto počkejte, až poslední z nich odejde, všichni dopijí a usnou ve svých spacácích či stanech. Vy potom do ohně přihoďte pár polínek a využijte všeho, co vám příjemné světlo a teplo poskytnou.

Jen pozor na uhlíky a jiskry, abyste si neodnesli nějakou tu popáleninu. 

4) Výtah

Výtah je poměrně intimní místo, pokud zastavíte v mezi patře anebo si vyberete noční dobu, kdy k vám nebudou v průběhu jízdy z prvního do dvanáctého patra přistupovat spolubydlící. To by bylo velmi neohleduplné, pokud by se k vám nechtěli přidat.

5) Střecha

Pokud se jedná o střechu rovnou, tak je to ideální a romantické místo. Můžete se přitom s partnerkou kochat hvězdami, dýchat teplý srpnový vzduch, užívat léta se vším všudy. Pokud se jedná o střechu šikmou, to už vyžaduje fyzickou zdatnost a kondici. V takovém případě je opěrným bodem komín.

Radou je, abyste vybírali taková místa, která vám neublíží na zdraví, a vy si sex užijete, přeci jen každý není akrobat nebo tesař. 

6) V hromadné dopravě

Velmi adrenalinový typ sexu. Ne každý dokáže ustát fakt, že může být kdykoli odhalen přistupujícími nebo průvodčím. Nejvhodnějším dopravním prostředkem je samozřejmě vlak s kupé a v rámci pozdních odjezdů. Však to také bývá zábavou studentů jezdících na koleje.

Zavzpomínejte a vraťte se do mladších let.

7) Kino

Kino a obzvláště pak poslední řady bývají oblíbeným místem k hrátkám. Dvousedačky a kladný přístup k dvojicím, tma a třeba taky erotická scéna na plátně vás k tomu vyloženě donutí.

A vy za nic nemůžete. 

8) Balón

Balón je místo opravdu zajímavé. Problém je v nedostatku soukromí, v koši je s vámi samozřejmě i obsluha. Proto si buď musíte vytvořit vnitřní představu samoty a obsluhy si nevšímat, nebo doufat v toleranci či ochotu zkusit trojku.

9) Zkušební kabinka supermarketu

V butiku je to nemožné, ale ve velkých hypermarketech, kde je kabinek dvanáct do tuctu, už je velká šance. Buď využijete zástěrku a naberete si sebou okatě velké množství oblečení, které budete ,,zkoušet“ anebo budete doufat, že si nikdo nevšimne, jak dlouho a s kým v kabince jste. Popřípadě nikdo nebude tak otravný, že by se k vám dobýval a nakukoval k vám.

Úskalím mohou být bezpečnostní kamery. Ty si předem dobře zkontrolujte, abyste nepobavili či nepohoršili obsluhu. 

10) Kostel

Pro bezvěrce je tu kostel. Tedy místo, které hodně lidí vzrušuje. Katolické kostely se přes den většinou nezavírají, takže dostat se dovnitř určitě není takový problém. Horší je to s místem, kde ,,to“ provést. Buď na lavicích, pod lavicemi, za oltářem či zpovědnicí. Musíte ale počítat s tím, že courající se lidé, kteří by vás mohli vidět, by byli stoprocentně pohoršeni. A také bývá v kostele zima, proto pokud vyberete toto místo, půjde nejspíš o hodně velkou rychlovku.

Dalšími místy můžou být lesy, pláže, lavičky v parcích, houpačky či telefonní budky. Záleží na vás a také na vaší partnerce. Do komentářů nám můžete psát vámi ozkoušená a ověřená místa a inspirovat tak ostatní.

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Zanechte komentář