Report z nevšední erotické masáže

6
2263

V neděli večer jsem zažil svoji první erotickou masáž, trochu blíže vám ji popíšu. Přítelkyni jsem to raději neříkal, protože jsem nevěděl, jak daleko může masáž zajít. Takže oficiálně jsem byl v hospodě, tam vás žádná žena pronásledovat nebude.

Místo toho jsem však jel na Prahu 5 do jednoho zvenčí nevýrazného, avšak vevnitř velice dobře zařízeného, podniku. Při vstupu jsem se rozhlídl kolem sebe a hledal krásné maséry. Nikde nebyly. Místo toho mě přivítala recepční, u které jsem si masáž dopředu objednával. Když jsme si ujasnili délku masáže a vybral jsem si pokoj, tak došla pro zdroj mého potěšení – masérky. Postupně se mi přišlo představit devět krásných žen v sexy prádle. Když se mi přišla ukázat prsatá blondýnka, vzrušil jsem se jenom z pohledu na ní. Jmenovala se Gabriela, no krásné jméno.

Vše bylo rozhodnuto a svou volbu jsem sdělil recepční.

Jak to probíhalo

Při vstupu do červeného pokoje mě zaujala vířivka. Hned jsem se Gáby zeptal, jestli bychom si mohli dát společnou koupel, nebyla proti. Svlékl jsem si tedy oblečení a společně jsme hupli do horké vody. Již tam mi nabídla masáž chodidel. Souhlasil jsem a dobře jsem udělal, přesně věděla kam sáhnout, šikovná holka. Dokonce se uspokojila i moje lehká úchylka na ženské nohy a mohl jsem ji hladit také.

Po koupeli jsme se přesunuli k masérskému lehátku. Požádala mě, abych si lehl na záda a uvolnil se. Pustila do toho uklidňující hudbu a začala masírovat. Masáž prsou byla uvolňující, ale když sjela na oblast břicha, tak se to nedalo, jsem hodně lechtivý. Sjela tedy ještě níž, kde stoprocentně věděla jak mě vzrušit.

Pak přišlo něco, co jsem nečekal – masérka vzala své krásné trojky a začala jimi přejíždět po mém těle. Nevynechala žádné místo, naprosto perfektní. Nechápal jsem, proč jsem chodil k obyčejným masérkám, když jsem mohl zažít něco takového.

Grandiózní závěr

Nakonec se celá její pozornost upnula na můj penis. Tušil jsem, co přijde a zeptal jsem se ji, jestli by si s ním nemohla pohrát pusou. To odmítla a s úsměvem mi udělala perfektní ruční masáž penisu, kterou jsem ještě nikdy nezažil! Asi po deseti minutách (dávala si na čas) bylo vymalováno, doslova. Poděkoval jsem ji a řekl, že se mi to líbilo. Gába mi odvětila podobně a prý můžu kdykoliv přijít znova. Jak to dořekla, tak jsem ji to na místě slíbil. Ještě mě masírovala chvíli přes čas, prý jsem se jí líbil.

Po skončení masáže přišla ještě třešnička, kdy jsme si spolu vlezli do vany, ve které mi umyla záda. Poté jsme se rozloučili a já se vrátil do reality.

6 KOMENTÁŘE

  1. Tak trochu pohádkový příběh, ale proč ne, pokud to lidi naláká. Určitě to stojí zato, ale musíte si najít nějakou dobrou masérku 🙂 . Docela rád bych vyzkoušel nějaké ty Femdom masáže, to může být zajímavé…

Zanechte komentář