Bagelheads, móda z Japonska útočí - menworld.cz
bugelhead

Bagelheads, móda z Japonska útočí

Kategorie: Vzhled

Tradiční tetování a piercing už je dávno out! V Japonsku Bagelheadi totálně překonali veškeré podivné praktiky, které znetvořují tělo. Dělají ze sebe podivná monstra, která vypadají jako nepovedený lékařský pokus.

Japonsko má nový módní výstřelek. Bagelheadi nemají hrubou infekci nebo nějakou nemoc, pouze vypadají, jako kdyby přiletěli z výzkumu mimozemšťanů. Tato extrémní modifikace těla za pomoci salinu není nová. V poslední době je více a více populární, především u mladých lidí v Tokiu a Osace.

Zhušťování salinu (fyziologického roztoku) pod kůží není trvalé. „Je to především hra,“ říkají lidé, kteří jsou takto modifikovaní.

Vedlejší efekty jsou, na míru znetvoření, ještě poměrně malé. Pouze bolest hlavy, při nedodržování hygieny možnost smrtelné infekce, pocit tlaku (nečekaně) a vytahaná kůže.

Kdo se touto módou poprvé objeví v Čechách, má u nás veliké plus! Jen si představte, že na ulici v Praze potkáte takového berana.

Důlek uprostřed čela se vytvoří prudkým přimáčknutím palce. Tetovací salony musejí dodržovat maximální hygienu. Napíchnou pacientovy jehly a vstřikují fyziologický roztok do čela. Uměle zvětšovat se dají i svaly.


07.04.2012

Co si o článku myslíte?

    0 KOMENTÁŘŮ

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Máte příběh?

ŘEKNĚTE NÁM HO A MY HO ZVEŘEJNÍME!

Nejnovější komentáře

Jana

A pánové, nezapomeňte na pořádně hebké peřinky - ideální je povlečení z mikroplyše, dá...

Marek

True story bro. Zejména zabudované reproduktory jsou must have, na ty nezapomeňte ;-)...

Slavko

Zdravím, mně to pomohlo......

kusik

Fobie s Homera? :OOOOOOOO...

Joe

Solidní materiál :-)...

Zajímavé odkazy

Vyzkoušejte moderní eshop AutomobiloveDily24.cz

TOPlist TOPlist